Woda kokosowa - woda życia!

 

Od dwóch lat piję wodę z młodych świeżych kokosów z bardzo dobrym rezultatem. To świetne pożywienie, wypełnione po brzegi minerałami, witaminami, aminokwasami, cukrami, enzymami i hormonami wzrostu. Ten cudowny napój dostarcza organizmowi substancji odżywczych, reguluje jego pracę, wzmacnia nasz układ odpornościowy, sprawdza się w walce z większością chorób.

Niezwykłą cechą wody kokosowej jest zawartość elektrolitów prawie identyczna jak w ludzkiej krwi. Różnica polega na wyższym stężeniu sodu w osoczu, a w wodzie kokosowej potasu. Wszystkich chorych na boreliozę zachęcam do picia soku z jednego kokosa dziennie, co ułatwi uzupełnienie niedoboru witamin i mikroelementów.

Aby dostać się do wody kokosowej należy zrobić otwór najlepiej za pomocą przeznaczonego do tego narzędzia, włożyć słomkę i delektować się dziewiczym, smacznym napojem z wnętrza kokosa.

Niestety zła wiadomość jest taka, że jeden owoc kosztuje od 10 do 15 zł w zależności od miejsca zakupu, a ponadto mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą mieć problem z kupnem, z powodu braku takiego towaru. Można zamówić przez Internet, co wiąże się z opłatą za dostawę.  Alternatywą jest woda kokosowa w kartonach, należy jednak upewnić się czy nie dodano do niej chemicznych uzupełniaczy.

Zdaję sobie sprawę, że dodatkowe koszty dla wielu chorych na boreliozę będą kolejnym wyzwaniem, ale naprawdę warto wprowadzić wodę kokosową do swojej diety, bo szybciej powrócimy do zdrowia, a z czasem będzie można ograniczyć suplementy, które sporo kosztują.

Dla osób chcących uzyskać więcej informacji polecam książkę zaprezentowaną na zdjęciu. Książkę zakupiłam przez Internet i po przeczytaniu nie miałam wątpliwości, że warto wprowadzić wodę kokosową do codziennej diety.

 

Elżbieta

 

 

Kokos - woda życia ! sekret zdrowia i witalności !
18 września 2019

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl