SUPLEMENTY, DIETA, ZIOŁA, DETOKS... CZYLI NATURALNE LECZENIE BORELIOZY

 

Długotrwała antybiotykoterapia może wiązać

się z wystąpieniem licznych skutków ubocznych, które mogą zostać zminimalizowane poprzez stosowanie odpowiedniej diety.

 

W leczeniu boreliozy ważne jest wdrożenie diety przeciwgrzybicznej, przeciwzapalnej, wzmacniającej układ odpornościowy

 

W boreliozie bardzo ważna jest detoksykacja organizmu z różnego rodzaju obciążeń, oraz neurotoksyn, które należy uprzednio zidentyfikować.

Zioła, czyli leki prosto z serca natury.

 

Ziołolecznictwo, znane również jako fitoterapia, ma bardzo odległą historię sięgającą początków ludzkości i czasów, zanim jeszcze pojawiła się pierwsza cywilizacja.

 

To jedna z najstarszych dziedzin medycyny naturalnej polegająca na wykorzystaniu surowców i przetworów roślinnych do wywoływania korzystnych zmian w funkcjonowaniu organizmu.

Właściwe stosowanie suplementów diety zdecydowanie może przyczynić się do poprawy zdrowia i zmniejszenia ryzyka wystąpienia innych chorób.

 

Suplementy są skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy, fizjologiczny nie mogą jednak zastępować codziennej, prawidłowej diety.

 

Ponieważ suplementy nie są lekami, można je kupić także w sklepach, nie wymagają recepty.

Borelioza Suplementy

Detoks i Dieta przy Boreliozie

Zioła na Boreliozę

Po pierwsze nie daj się przestraszyć, bo nie będziesz myślał racjonalnie, co nie znaczy że można lekceważyć  boreliozę. Myśl, zbieraj informacje, wyciągaj wnioski i podejmij walkę o zdrowie.

PRZECZYTAJ

PRZECZYTAJ

PRZECZYTAJ

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl