BORELIOZA SUPLEMENTY NA BORELIOZĘ

Suplementy na boreliozę

 

Uzupełniamy witaminy i mikroelementy. Właściwym jest wykonanie testu niedoborów ortomolekularnych oraz witamin i uzupełniać na jego podstawie brakujące elementy dodatkowymi środkami:

- witamina C dobrej jakości (najlepiej długo uwalniana lub liposomalna).

 

- B3 inaczej witamina PP (jednak tylko jako niacyna) W momencie wzięcia 500 mg znacznie wzmacniają się „na chwilę”, w szczególności neurologiczne symptomy boreliozy, a później spadają do poziomów niższych niż na samym początku. Wyraźnie czuć, że krętki nie przepadają za Niacyną. Bolączką mogą być dość silne krótkoterminowe skutki uboczne jakie mogą pojawić się przy większych dawkach tej witaminy. Może wystąpić swędzenie, a także palenie skóry, możliwy jest również negatywny wpływ na wątrobę w dłuższej perspektywie, przez co musi być ona kontrolowana. Część osób nie będzie z tego powodu mogła stosować Niacyny, której duże dawki są niedostępne w Polsce, a dodatkowo jest ona na receptę.

 

- codziennie należy stosować magnez (dobrej jakości, długo uwalniany) w postaci chellatu.

 

- koenzym Q10 (Dr. Enzmann)

 

- wapń - przy niedoborze wapnia,

 

- witamina K2 MK-7

 

- witamina D3

 

- witaminy z grypy B (w niedoborach)

 

- witaminy A i E (w przypadku niedoborów)

 

- dobrej jakości probiotyki

 

- chlorella (alga słodkowodna, będąca najbogatszym znanym źródłem chlorofilu)

 

- kwasy Omega 3

 

- kolagen (najlepiej naturalny np: rybi)

 

- w przypadku diety beztłuszczowej, a także bezmięsnej wskazane są dodatkowe suplementy na boreliozę - jest to dodatkowa suplementacja witaminami z grup A, B, D oraz E, jednak A należy brać możliwie tylko ze źródeł naturalnych. 

 

POPRZEDNIA STRONA

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl