METODA RIFE TERAPIA - FALE KTÓRE LECZĄ

Medycyna niekonwencjonalna, odbiegająca od znanych tradycyjnych terapii, wciąż budzi wiele wątpliwości. Z przekazów medialnych dowiadujemy się o zaawansowanych technologiach, stosowanych w medycynie tradycyjnej. Niewiele mówi się natomiast o udoskonalanych aparatach diagnostycznych, czy też o nowoczesnych urządzeniach wykorzystywanych w procesach leczenia metodami niekonwencjonalnymi.

 

Takim kontrowersyjnym urządzeniem jest generator plazmowy RIFE.

 

Pomaga czy nie pomaga?

Czy medycyna niekonwencjonalna może być receptą na zdrowie?

 

Odpowiedź na to pytanie można otrzymać tylko w jeden sposób: spróbować i dać sobie szansę na wiarygodną, bo swoją opinię. Niestety brak uniwersalnego panaceum na przewlekłe choroby, oraz słaba dostępność do rzetelnych usług medycznych zmuszają nas do poszukiwania własnej drogi. Często bardzo długiej i trudnej.

 

To właśnie tych poszukujących, ze zdiagnozowaną boreliozą witamy w naszym gabinecie w Warszawie.

 

Terapia Rife’a jest bardzo prosta i nieinwazyjna, i nie wymaga specjalnego przygotowania. W jednej sesji mogą uczestniczyć maksymalnie cztery osoby. Czas trwania sesji jest zgodny z grafikiem umieszczonym na naszej stronie i zależy od wybranego programu leczenia.

Chorzy siedzą w pobliżu lampy Rife w wygodnych fotelach z funkcją masażu. Fotel jest regulowany do poziomu półleżącego, co dla chętnych na drzemkę jest świetnym rozwiązaniem. Zachęcam wszystkich do relaksowania się w trakcie sesji, dlatego sugeruję wyłączenie sprzętu elektronicznego, co przełoży się na szybszy powrót do zdrowia i zagwarantuje pozostałym uczestnikom odpowiednie warunki do wypoczynku. Do Państwa dyspozycji są również książki o tematyce prozdrowotnej i kulinarnej, do których warto zajrzeć. Ponieważ podczas sesji zalecane jest uzupełnianie płynów, można bezpłatnie i bez ograniczeń korzystać z herbat ziołowych i owocowych, oraz wody alkalicznej. Za dodatkową opłatą możemy zaproponować również wodę natlenioną z syfonu Oxywell. Zachęcamy również do zabrania na sesję własną wodę mineralną.

Za zgodą wszystkich uczestników możemy wyświetlić filmy o tematyce zdrowotnej, przyrodniczej, podróżniczej, czy też muzyczne relaksacyjne (sugestie mile widziane).

Naszą intencją jest stworzenie miłej, pozytywnej atmosfery, w której pomimo choroby będziecie Państwo czuli się dobrze i bezpiecznie.

 

W trakcie zabiegów u części chorych mogą nasilić się przejściowe objawy bólu, mrowienia, pieczenia, drętwienia, szczególnie w miejscach zakażonych. Czasem jest to senność lub lekkie osłabienie, które może wystąpić również po zakończonym zabiegu. Odczuwanie przejściowych dolegliwości potwierdza działanie lampy i należy się z tym liczyć. Nie oznacza to jednak, że możemy lekceważyć odczucia, które nas niepokoją i które są uciążliwe. Zawsze, kiedy mamy wątpliwości, warto porozmawiać o tym z osobą obsługującą sesję.

 

Generator plazmowy borelioza - Rife terapia Warszawa

 

Generator zapewnia szybkie i efektywne zabijanie bakterii.

Po kilku spotkaniach należy spodziewać się wystąpienia reakcji Herxheimera, popularnie nazywanej herksem lub efektem die-off, czyli znacznego pogorszenia samopoczucia i nasilenia dotychczasowych objawów. Herksy wynikają z pozbywania się przez organizm toksyn, czyli unieszkodliwionych patogenów. Sugeruję więc korzystać raz w tygodniu z zabiegów na boreliozę i raz na wybraną koinfekcję.

Skuteczność terapii trzeba wzmocnić poprzez przyjmowanie zaleconych suplementów, których sprzedaży nie prowadzimy, dlatego należy zakupić je we własnym zakresie. Możemy doradzić sprawdzone firmy.

Kluczowe znaczenie ma obowiązkowa dieta bez cukru, glutenu oraz mleka (laktoza, kazeina),

której należy przestrzegać bezwzględnie. Warto już na etapie terapii wprowadzić do diety więcej pokarmów alkalicznych, co w połączeniu z eliminacją wyżej wymienionych produktów wzmocni odporność i szybciej powrócimy do zdrowia.

 

Warunkiem skutecznej terapii jest konsekwentne wdrożenie zaleconych wskazań, bez przerywania terapii i bez samodzielnego wprowadzania zmian.

 

Lampa plazmowa nie ma wpływu na skuteczność leczenia konwencjonalnego, które należy kontynuować niezależnie od tego, czy prowadzona jest terapia Rife.

Terapia Rife'a wymaga minimum 10 sesji, aby można było odczuć znaczącą poprawę.

 

Rife Warszawa Terapia

 

Szczegóły terapii metoda Rife omawiamy indywidualnie przed terapią, w razie pytań prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny - metoda Rife Warszawa.

 

DIAGNOSTYKA

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl