DIAGNOSTYKA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPIS TERAPII

Zapraszamy do naszego Gabinetu Borela przy

ul. Przemyskiej 11A lok. 34 (3,5 piętra).

 

Aby zwiększyć komfort uczestników, sesje zorganizowane są dla maksymalnie czterech osób jednocześnie w wybranej sesji. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony Borela.pl - online, telefonicznie, e-mailowo oraz osobiście.

 

ZAREJESTRUJ SESJĘ ONLINE NA STRONIE BORELA.PL - GWARANCJA WYBORU DOGODNEGO TERMINU.

 

Aby unikać niewykorzystanych zapisów (nieobecności uczestników), uczestnictwo w sesjach płatne jest z góry (przelew lub gotówka podczas zapisu osobistego, nie akceptujemy płatności kartą płatniczą).

 

Istnieje jednorazowa możliwość zmiany terminu na inny, przy wcześniejszym ustaleniu nowego terminu. W przypadku kolejnej absencji na umówiony termin, opłata za sesję nie podlega zwrotowi.

 

Osoba decydująca się na zabieg generatorem plazmowym będzie zobowiązana na pisemne wyrażenie zgody.

 

Podczas terapii można nieodpłatnie korzystać z wody alkalicznej, jonizowanej oraz różnego rodzaju herbat ziołowych i owocowych.

 

Za dodatkową opłatą możemy zaproponować również wodę natlenioną z syfonu Oxywell.

WODA ALKALICZNA

WODA NATLENIONA

CENNIK

FORMULARZ REZERWACJI

GRAFIK SESJI

Skorzystaj z Formularza poniżej lub zadzwoń pod numer: 501 349 993

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl