Kiedy wszystko zawiodło, a lekarze nie są w stanie Ci pomóc, gdy cierpisz na wiele dolegliwości bez możliwości zdiagnozowania przyczyny, udaj się do sprawdzonej placówki diagnostycznej i wykonaj testy w kierunku boreliozy i koinfekcji.

 

Jeśli finanse nie są barierą to warto zrobić panel na boreliozę i koinfekcje mały lub duży, bo to wiele wyjaśni.

 

Według nas w chwili obecnej najbardziej wiarygodnym specjalistą jest  dr. hab. n. med. Tomasz Wielkoszyński z Bytomia tel. 506 112 819. Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic to dobrym rozwiązaniem będzie wybrać się do Praskiego Centrum Medycznego Brzeska. Pobierają krew i odsyłają do Bytomia. Można na początek zrobić w sprawdzonym punkcie np. w "DIAGNOSTYCE" test o nazwie western-blot w kierunku boreliozy na przeciwciała w klasie IgM i IgG. Jeżeli wynik będzie dodatni rozsądnie będzie uzupełnić  testy na koinfekcje.

Generator Plazmy RPZ 15
 

Jest to urządzenie emitujące impulsy elektromagnetyczne produkowane seryjnie. Generator ma zdolność dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co daje dużą skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości. To znaczy, że osiąga prędkość oscylacyjną śmiertelnika (patogenu) i niszczy go. 

 

Impulsy elektro magnetyczne oddziaływają na cały organizm, a generatora można używać poddając jego działaniu grupę osób. RPZ-15 może być sterowany ręcznie lub przez komputer, gdzie można ustawić wiele wariantów zakresów częstotliwości odpowiednio uszeregowanych. Generator plazmy posiada certyfikaty Państwowego Elektrotechnicznego Instytutu Badań, które są ważne w całej EU.

Royal Raymond Rife był z pochodzenia Szkotem ur. 16 maja 1888 w Elkhorn, Nebraska, zmarł 5 sierpnia 1971, był amerykańskim wynalazcą. W latach 30 dwudziestego wieku dr. Rife zaobserwował zjawisko częstotliwości rezonansowej w jaką można wprowadzić wirusy, bakterie i komórki. Poddając je działaniu tej częstotliwości udaje się doprowadzić do ich zniszczenia lub unieszkodliwienia. Udało mu się określić szereg częstotliwości patogenów, a następnie zbudował generator emitujący fale elektromagnetyczne o konkretnych częstotliwościach związanych z gatunkami wirusów i bakterii. W 1934 roku poddaje działaniu generatora grupę pacjentów klinicznych z nowotworami określanymi jako przypadki beznadziejne. Wyniki okazały się dobre, a skuteczność wyleczenia bardzo wysoka. W latach 1934-39 dr. Rife leczy około 10 tysięcy osób chorych na nieuleczalne dotychczas choroby. Rok 1939 nie jest już tak optymistyczny,  Amerykański Związek Medyczny wypowiada Rife'owi i jego metodzie wojnę, której efektem jest zniszczenie jego laboratorium i dokumentacji. Raymond Rife umiera w zapomnieniu. Współcześnie, firma Z-technology w 2010 roku, opierając się na teorii i doświadczeniach Rife'a po dwuletnich pracach uzyskuje pozytywne efekty, których zwieńczeniem są generatorory plazmatyczne RPZ.

Przeciwwskazania do stosowania lampy plazmowej:

 

- pierwszy trymestr ciąży,

- urządzenie elektro-stymulujące takie jak rozrusznik serca,
- implant słuchu,
- padaczka,
- niewydolność naczyniowo-sercowa (za zgodą lekarza)

- małe dzieci niezdolne do wyrażania swoich odczuć

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl