W sobotę po raz ostatni w tym sezonie byliśmy na grzybach. Nasze wypady do ulubionego lasu za każdym razem były bardzo owocne, a do domu wracaliśmy z bagażnikiem wypełnionym grzybami. Po wielogodzinnym spacerze po lesie przerobienie takiej ilości grzybów na kulinarne specjały było nie lada wyzwaniem, a jednocześnie myśl o smacznej zupie grzybowej, duszonych na masełku maślakach i marnowanych podgrzybkach mobilizowała do działania.

Na szczęście kleszcze omijały nas szerokim łukiem i sprzęt do wyciągania nieproszonych gości okazał się zbyteczny. Poniżej na zdjęciach prezentuję olejki i spray, którymi każdorazowo zabezpieczaliśmy się przed intruzami.

Będzie mi brakowało szumu sosen, stukania dzięcioła, pomykających wiewiórek, śpiewu ptaków i sosnowego zapachu.

Mam nadzieję, że Wam również tegoroczna piękna jesień przyniesie wiele miłych wspomnień.

 

Ela

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leśne opowieści – zamykam sezon grzybowy
02 listopada 2019

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl