Po raz kolejny zawitałam do Gródka nad Bugiem. W lipcu, dziwnym zbiegiem okoliczności, trafiłam z przyjaciółmi do tego magicznego miejsca i już wtedy czułam, że to zauroczenie pozostanie we mnie na dłużej. Tym razem przyciągnęło nas ciekawe wydarzenie, zorganizowane przez Akademię Pana Wielądek. Zachęcający trzydniowy program i chęć zobaczenia tych okolic w okresie jesiennym była bardzo kusząca. Tak jak się spodziewałam, pani jesień skorzystała z palety barw i pomalowała krajobraz tak pięknie, że trudno było oderwać wzrok. To miejsce jest magiczne, ogarnia mnie tu trudne do zdefiniowania przyjemne uczucie.

 

W niedzielę przed śniadaniem stałam na tarasie, z którego roztaczał się malowniczy widok na leniwie płynący Bug. Pomyślałam wtedy, że ta cisza przerywana śpiewem ptaków i ten spokój, którego trudno doświadczyć w codziennej gonitwie, to nieocenione wartości. W tym miejscu zauważasz piękno przyrody, wszystko zwalnia, a ty masz chęć by z tego korzystać.

 

 


 

Wydarzenie, w którym braliśmy udział, zgromadziło fanów kulinarnych. Zaowocowało to świetnym jedzeniem w biesiadnej atmosferze i, co ważne, w towarzystwie sympatycznych ludzi. Właściciel dworku, Pan Andrzej, pomyślał także o uczcie dla duszy i na sobotni „deser” zafundował nam występ Jacka Kadisa, który wpasował się ze swoją gitarą w ten niezwykły klimat.

 

Zainspirowana pobytem w dworku, po trzydniowym kulinarnym szaleństwie, przygotowałam dziś na obiad posiłek skromny, ale za to z mleka i jajek przywiezionych z okolic Gródka.

 

PYSZNOŚCI ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miło spędziłam czas. Mam nadzieję na więcej takich spotkań.

 

Na zdjęciu facebookowym Gródka Dworu widnieje napis JEDYNY TAKI – muszę przyznać, że coś w tym jest. Myślę, że w tym czarownym miejscu każda impreza będzie wyjątkowa.

 

Zauroczona Elżbieta

 

Odpoczynek
03 października 2019

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl