Coraz częściej spotykam się z pytaniami odnośnie suplementacji w boreliozie, koinfekcjach i innych chorobach przewlekłych. W odpowiedzi na te trudne pytania zamieszczam informacje, które dla wielu chorych mogą mieć kluczowe znaczenie w dochodzeniu do zdrowia.

Książka umieszczona na zdjęciu poświęcona jest właśnie Tobie oraz wszystkim osobom doświadczającym bólu. Dostarcza wskazówek służących lepszej diagnozie, a także terapii, którą sam możesz zastosować. Wesprze cię w udzielaniu pomocy samemu sobie.

Bardzo często przyczyna przewlekłych, trudnych do zdiagnozowania chorób tkwi
w mitochondriach, centrach energetycznych naszych komórek. Gdy zostaną zniszczone, albo ich metabolizm ulegnie zakłóceniom, może dojść do wystąpienia wszelkich możliwych powikłań w całym naszym ciele. Medycyna mitochondrialna posiada dość proste, podstawowe zasady, które da się stosować również, na co dzień.

W książce tej znajdziesz wiele inspiracji, objaśnień oraz
cennych rad jak możesz to zrobić. Trudno jest jednoznaczne odpowiedzieć na pytanie, jakie suplementy należy stosować, bo każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.
 

Na szczęście na mojej drodze do zdrowia trafiłam na książkę Dr. Bodo Kuklińskiego, która pomogła mi zweryfikować dotychczasową wiedzę na temat dawkowania suplementów. Po wielu eksperymentach i nietrafionych zakupach większość suplementów, które, obecnie używam zamawiam w Mito-Pharma. Omega 3 zamawiam w FITLINE, bo uważam, że jest jednym z lepszych produktów na naszym rynku, a o krople borówkowe można pytać w sklepach zielarskich. Świetnie nawilżają wysuszone i podrażnione oczy. Pamiętaj, że stosowanie suplementów powinno być uzależnione od rzeczywistych potrzeb i nie może zastąpić zdrowego odżywiania.

                      

 

 

 

Dla zachęty krótkie wywiady z Dr. Enzmanem, w których wyjaśnia, dlaczego Q 10 jest kluczową substancją mitochondrialną oraz jak stosować mikroceutyki.

 

 

 

Nie jest moją intencją reklamowanie firm, w których zaopatruje się w suplementy, lecz odpowiedzieć na często zadawane mi pytanie,
jakich suplementów pani używa?

Książka i filmy są odpowiedzią, dlaczego zamawiam z tej firmy, co nie oznacza, że wyłącznie mikroceutyki dk. Enzmana są skuteczne.

 

Elzbieta

 

 

 

Suplementy? Ale jakie i jak je stosować?
10 października 2019

Copyright 2019 Borela Marek Skoneczny | projekt i wykonanie Kalawi

Wykonywane terapie w gabinecie BORELA MAREK SKONENCZY nie są zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami Dr. Rife'a nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.borela.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Sposoby leczenia zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnozy stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zapoznania naszych klientów o zakresie świadczonych usług i terapii.

NOTA PRAWNA

02-361 W-wa

ul. Przemyska 11 A

lok. 34

tel. 501 349 993

info@borela.pl